Az iskola vers- és prózamondó verseny eredményei:
Vers |
|||
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Boruzs Izabella |
2.B |
Elekné Vágner Krisztina |
2. |
Lezák Levente |
1.B |
Tar Ibolya |
3. |
Drága Angyalka |
2.B |
Elekné Vágner Krisztina |
3. |
Németi Márk |
2.B |
Elekné Vágner Krisztina |
különdíj |
Hajdú Luca |
1.B |
Tar Ibolya |
különdíj |
Orcsik Lázár |
2.A |
Tóthné Szodrai Irén |
1. |
Furkó Kinga |
4.B |
Szaniszló Erzsébet |
2. |
Szvercsók Boglárka |
3.B |
Bokorné Leiter Judit |
2. |
Zalai Csanád |
3.A |
Lugosiné Gonda Mária |
3. |
Kerekes Lóránt |
3.B |
Bokorné Leiter Judit |
különdíj |
Mozsár Hanna |
4.B |
Szaniszló Erzsébet |
különdíj |
Jónás Réka |
4.A |
Juhász Zsuzsanna |
Próza |
|||
1. |
Latcu Diana |
2.B |
Elekné Vágner Krisztina |
2. |
Erdei Boglárka |
1.A |
Csepregi Jánosné |
3. |
Tiba Áron Noel |
2.A |
Tóthné Szodrai Irén |
1. |
Palcsu Dorina |
3.B |
Bokorné Leiter Judit |
2. |
Belényesi Nelli |
3.A |
Lugosiné Gonda Mária |
3. |
Lőrincz Lilla |
3.B |
Bokorné Leiter Judit |
Gratulálunk!
Balmazújváros várossá nyilvánításának 35. évfordulója alkalmából rendezett helytörténet vetélkedőn iskolánkat három csapat képviselte.
A versenyen elért eredményeink:
Kategória |
Helyezés |
Csapatnév |
Csapattagok |
|
|
|
Szabó Zsófia Lili Kamel Mustafa Csizmadia Lelle Oláh Attila |
|
|
Kulcsár Kata Tóth Réka Tamara Balogh Zsófia Orcsik Sámuel Csanád |
|
|
|
|
Bokorné Leiter Judit Csigéné Dezső Irén Lőrinczné Cseh Anna Tóthné Fridrich Tamara |
Gratulálunk!
A Sakk Diákolimpia vármegyei döntőjében elért eredményeink:
Helyezés |
Név |
Korcsoport |
10. |
Posta Adelin Gitta |
I. |
9. |
Czirják Zoé |
I. |
8. |
Boruzs Izabella |
I. |
12. |
Zalai Kincső Emese |
II. |
3. |
Kedves Árven Zoja |
III. |
15. |
Kamel Alán |
I. |
10. |
Kun Kristóf Sándor |
I. |
12. |
Szabó Kristóf |
II. |
6. |
Kerekes Áron |
II. |
2. |
Czibere Dénes |
II. |
6. |
Czibere György |
III. |
Felkészítő: Gál József István
Czibere Dénes és Kedves Árven Zoja bejutott az országos döntőbe.
Gratulálunk!
Copyright © 2024 Balmazrefi Rights Reserved.