foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+36 52 370 481
info@balmazrefi.hu
Elérhetőség:

BALMAZREFI

Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

A BSZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája által szervezett

Kapunyitogató vetélkedőn

1. helyezést ért el:
Bokor Judit
Kovács Emília
Mihalik Csenge
Nagy Szilvia

a Sor- és váltóversenyen

1. helyezést ért el:
Mihalkó Dávid
Lajter Dávid
Kunkli Máté
Kunkli Kitti
 Bukor József András
Nagy Rozália
Nyiri Dénes
Kapitány Zsolt
Németh Ákos

Gratulálunk!

 

A Magyar Röplabda Szövetség VOLLÉ! 2020 - RÖPSULI PROGRAM versenyének

MINI LEÁNY versenyszámában iskolánk csapata

VI. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Tar Diána Zoé   5. a
Varga Anna    5. a
Pikó Linett    5. a
Horváth Dóra    5. a
Tar Fruzsina    5. b
Nagy Orsolya    5. b
Pabar Patrícia    3. b

Gratulálunk!

 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján elért eredményeink:

 

Csapatnév

Osztály

Csapattagok

Helyezés

Felkészítő

 

 

SzS4S

 

 

5. a

Bordás Panka Klára

Nagy Kristóf

Sőregi Imre

Sziklai Nándor

 

 

15.

 

 

Lőrinczné Cseh Anna

 

 

Nyelvtan-Ó-sokk

 

 

6. a

Csenteri Csongor

Eszenyi Gergő

Fülöp Zsombor

Simon Kristóf

 

 

19.

 

 

Lőrinczné Cseh Anna

 

 

Balmazrefisek

 

 

7. a

Nagy Roland János

Mihalik Fanni

Vrancsik András

Kovács Petra

 

 

7.

 

 

Lőrinczné Cseh Anna

 

Gratulálunk!

A Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma által meghirdetett területi angol nyelvi tehetségkutató verseny szóbeli fordulójába jutottak:
Bokor Judit, Mihalkó Dávid és Nagy Szilvia  8. a osztályos tanulók.

A szóbeli fordulón

Bokor Judit
1.
helyezést

Nagy Szilvia
5.
helyezést

ért el.

Felkészítő: Kardosné Katona Zsuzsanna

Eredményükkel a Kollégium nyelvi előkészítő osztályába a szóbeli felvételin maximális pontot kapnak.

Gratulálunk! 

A tiszafüredi Bán Zsigmond Református Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda által szervezett

SZÉPÍRÁS VERSENYEN

elért eredményeink:

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő

Fige Zalán

4. b

1.

Gémné Balla Mária

Nagy Norbert

4. a

2.

Lugosiné Gonda Mária

Varga Zalán

2. a

3.

Tóthné Szodrai Irén

 

Gratulálunk!

 

Keresés az oldalon

Digitmenza

Balmazrefi E-naplo

Fóka program

FÓKA-LIB Belépés

Határtalanul

Ki olvas minket?

Oldalainkat 7 vendég és 0 tag böngészi

Facebook

Adó 1%

Partnereink

 

 

 


Copyright © 2017 Balmazrefi Rights Reserved.