foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+36 52 370 481
info@balmazrefi.hu
Elérhetőség:

BALMAZREFI

Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

2012/2013

2013. június 5-én délután 1 órakkor kezdődött el a II. Sakk-Matt Kupa a Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda szervezésében.

A 7 fordulós versenyben az alábbi eredmények születtek:

 

Összetett:

1. helyezett - Nyíri Antal - Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény

2. helyezett - Debreceni Csaba - Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény

3. helyezett - Szabó Tibor - Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

 

Balmazújvárosi fiúk között:

1. helyezett - Szabó Tibor

2. helyezett - Győrfi János

3. helyezett - Dobi Csaba

 

Lányok versenye:

1. helyezett - Király Fanni - Baltazár Dezső Református Általános Iskola - Hajdúböszörmény

2. helyezett - Juhos Zsófia - Baltazár Dezső Református Általános Iskola - Hajdúböszörmény

3. helyezett - Póta Írisz Flóra - Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda

 

Korosztályon kívüliek versenye:

1. helyezett - Szabadi Ákos - Balmazújváros

2. helyezett - Venter Ádám - Hajdúböszörmény

3. helyezett - Balogh Bence - Balmazújváros

 

Külön köszönjük Gál József FIDE mester, versenybíró segítségét! Minden résztvevőnek és a győzteseknek gratulálunk!

 

A Pünkösdi Astron Kupán kéziladba csapatunk I. helyezést ért el.


A csapat tagjai:

Vrancsik András

Leiter Nándor

Molnár Levente

Silling Máté

Silling Péter

Joó Árpád

Kun Dániel András



 

"Madarak és fák napja" alkalmából meghírdetett rajzpályázaton az alábbi eredményeket érték el tanulóink:


Suba Anna I. helyezett

Kőszegi Noémi II. helyezett

Sebestyén Lili II. helyezett

Ecsedi Zsófia III. helyezett


Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőknek!



A szertornászaink 2013. május 24-én Nyírmártonfalván regionális tornaversenyen vettek részt.


"Gyerkőc" csapat tagjai:

Liva Tifani és Simon Dorina - I. helyezett

Egyéniben Liva Tifani - I. helyezett


Alsós csapatunk tagjai:
Petrovics Vivien, Dobi Dorina, Bokor Judit, Kovács Emília, Szendrei Anna, Jójárt Lili
II. helyezést értek el


Óvodából:

Vrancsik Emma képviselte a "Gyerkőc A" csapatot és csapatban II. helyezést értek el.


A fiúk között Szabó Tibor egyéniben I. helyezést ért el.


Felkészítő: Lugosi Zoltán.


Gratulálunk!


Keresés az oldalon

Balmazrefi E-naplo

Fóka program

FÓKA-LIB Belépés

Ki olvas minket?

Oldalainkat 14 vendég és 0 tag böngészi

Facebook

Adó 1%

Partnereink

 

 

 


Copyright © 2017 Balmazrefi Rights Reserved.