A Diákolimpia megyei elődöntőjében elért eredményeink:
|
Korcsoport |
Helyezés |
A csapat tagjai |
Edző |
Röplabda |
III. |
3. |
Pabar Patrícia Tar Fruzsina Nagy Orsolya Pikó Linett Katonka Tímea Bordás Panka Klára Horváth Dóra Tar Diána Zoé Varga Anna |
Katonka Sándor |
Kézilabda |
III. |
2.
. |
Csörgő Debóra Erzsébet Drimba Nóra Lili Fótos Dorottya Nóra Kunkli Petra Mihalkó Gerda Pál Petra Ilona Radácsi Lilla Sós Réka Varga Tímea Vrancsik Emma Éva |
Haász-Brandt Beáta |
Kézilabda |
III. |
1. |
Berecz Balázs Zoltán Füge Martin Kun Balázs Nagy Imre Sándor Nagy Nándor Pénzes Dániel Rohács Bence Sőregi Imre István Sziklai Nándor Tréki Tamás Tréki Máté Varga János Vida Gábor Kerekes Márton |
Tréki Tamás |
Kézilabda |
IV. |
1. |
Farkas Balázs Kristóf Győrfi János Kecskés Attila Kun Dániel András Leiter Nándor Nagy Nándor Pénzes Dániel Rohács Bence Silling Péter Szabó Tibor Sziklai Nándor Tréki Tamás Varga János Vida Gábor |
Tréki Tamás |
Gratulálunk!
A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján elért eredményeink:
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
36. |
Szarvas Erzsébet |
3.B |
Kádár-Györfi Ingrid |
82. |
Lajter László |
4.B |
Földesiné Holczer Gyöngyi |
93. |
Deák Dorka |
5.A |
Tóth Imréné |
13. |
Nagy Kristóf |
6.A |
Blágáné Nyári Andrea |
70. |
Blága Kata |
6.B |
Fábrikné Boros Katalin |
83. |
Tréki Tamás |
6.A |
Blágáné Nyári Andrea |
94. |
Varga János |
6.B |
Fábrikné Boros Katalin |
42. |
Nagy Roland János |
8.A |
Fábrikné Boros Katalin |
85. |
Béres Kristóf Elek |
8.B |
Fábrikné Boros Katalin |
A vésztői Kis Bálint Református Általános Iskola ebben az évben is megrendezte a Stylus Szépírási Versenyt magyarországi református általános iskolák, valamint a határon túli magyar általános iskolák számára. A versenyen
Varga Tímea 5.A
1. helyezést
ért el.
Felkészítő: Szabó-Dobi Anita
Gratulálunk!
Helyezés |
Név |
Évfolyam |
Iskola |
Felkészítő |
1. |
Pál Zsanett |
2. |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Papné Tóth Ildikó |
2. |
Bazsika Lajos |
2. |
Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Tagintézmény |
Banáné Tóth Katalin |
3. |
Tóth Máté |
2. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Tóth Éva |
1. |
Varga Zalán |
3. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Juhász Zsuzsanna |
2. |
Király Árpád |
3. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Gémné Balla Mária |
3. |
Hornyák Hanna |
3. |
Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Tagintézmény |
Kerekes Judit |
1. |
Fehér Judit |
4. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lugosiné Gonda Mária |
2. |
Lajter László |
4. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lugosiné Gonda Mária |
3. |
Lós Boglárka |
4. |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Hegedűs Julianna |
3. |
Kornis Zsófia Gabriella |
4. |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Hegedűs Julianna |
1. |
Vágányik Vanda |
5. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Szabó-Dobi Anita |
2. |
Varga Tímea |
5. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Szabó-Dobi Anita |
3. |
Varga Hanna |
5. |
Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Tagintézmény |
Radóczné Bálint Ildikó |
3. |
Tóth Andrea |
5. |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Boncásné Egri Gabriella |
1. |
Cseh Dorina |
6. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lőrinczné Cseh Anna |
2. |
Mihalkó Gerda |
6. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Szabadiné Eredics Éva |
3. |
Tar Fanni Réka |
6. |
Balmazújvárosi Református általános Iskola és Óvoda |
Lőrinczné Cseh Anna |
1. |
Gém Alexandra |
7-8. |
Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai Tagintézmény |
Kovácsné Nagy Róza |
2. |
Sallai Tibor |
7-8. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lőrinczné Cseh Anna |
3. |
Erdei Zsanett |
7-8. |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lőrinczné Cseh Anna |
Gratulálunk!
Copyright © 2024 Balmazrefi Rights Reserved.