A XVI. Országos Bibliai Történetmondó Verseny
döntőjén
Hosszú Patrícia 7.o.
5. helyezést
ért el.
Felkészítő: Batári Judit
További eredmények:
Évfolyam |
Név |
Helyezés |
Felkészítő |
1. |
Kunkli Luca |
7. |
Batári Judit |
6. |
Szűcs Ágota |
9. |
Baloghné Szabó Judit |
8. |
Csenteri Dóra Csenge |
8. |
Baloghné Szabó Judit |
az Illusztrációs rajzpályázaton elért eredményeink:
Évfolyam |
Név |
Helyezés |
Felkészítő |
1. |
Fige Zalán |
II. |
Csigéné Dezső Irén |
2. |
Bordás Panka Klára |
II. |
Batári Judit |
3. |
Posta Dorina |
III. |
Batári Judit |
5. |
Mihalkó Dávid |
II. |
Batári Judit |
6. |
Szabó Ágota |
III. |
Batári Judit |
7. |
Suba Anna |
I. |
Hevesi Ildikó |
8. |
Szeifert Imre |
II. |
Batári Judit |
Gratulálunk!
Az Angyalliget Lakóotthon az idei Autizmus Világnapja alkalmából rajzpályázatot hirdetett, melyen iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:
Név |
Osztály |
Helyezés |
Felkészítő |
Deák Dorka |
1. a |
2. |
Lugosiné Gonda Mária |
Bokor Emese |
1. b |
3. |
Csigéné Dezső Irén |
Zsupos Tibor |
1. b |
4. |
Csigéné Dezső Irén |
Szatmári Sebestyén |
2. a |
1. |
Bokorné Leiter Judit, |
Cseh Dorina |
2. a |
2. |
Bokorné Leiter Judit, |
Pikó Linett – Varga Anna |
2. a |
különdíj |
Bokorné Leiter Judit, |
Lukács Noémi |
4. b |
2. |
Csigéné Dezső Irén |
Gratulálunk!
Az „Aranyceruza” helyesíró versenyen elért eredményeink:
Évfolyam |
Csapatnév/Tanulók |
Helyezés |
Felkészítő |
2. |
„Refi” Tóth Péter Szatmári Fábián Nagy Boglárka Koroknai Dóra |
4. |
Leiterné Bokor Judit Juhász Zsuzsanna |
3. |
Simon Kristóf |
3. |
Tóthné Szodrai Irén |
4. |
Nagy Roland János |
2. |
Nemesné Tar Ibolya |
Gratulálunk a helyezetteknek és a felkészítő pedagógusoknak!
Iskolai vers- és prózamondó verseny eredményei
1-2. osztály próza
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Török Csaba |
1. b |
Csigéné Dezső Irén |
1. |
Szima Gábor |
2. a |
Bokorné Leiter Judit |
2. |
Györfi Boglárka |
1. a |
Lugosiné Gonda Mária |
3. |
Horváth Dóra |
2. a |
Bokorné Leiter Judit |
1-2. osztály vers
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Zolcsák Rebeka |
1. b |
Csigéné Dezső Irén |
1. |
Galambos Benedek |
2. b |
Juhász Zsuzsanna |
2. |
Nagy Norbert |
1. a |
Lugosiné Gonda Mária |
3. |
Rohács Bence |
2. b |
Juhász Zsuzsanna |
3-4. osztály próza
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Kunkli Petra |
3. b |
Pál Magdolna |
2. |
Fülöp Zsombor |
3. a |
Tóthné Szodrai Irén |
3-4. osztály vers
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Szabó Tibor |
4. b |
Nemesné Tar Ibolya |
2. |
Tóth Vivien |
4. a |
Nemesné Tar Ibolya |
3. |
Silling Péter |
4. a |
Nemesné Tar Ibolya |
3. |
Béres Kristóf |
4. b |
Nemesné Tar Ibolya |
Gratulálunk!
Copyright © 2024 Balmazrefi Rights Reserved.