A Veres Péter Kulturális Központ által szervezett Arany János Irodalmi Vetélkedőn iskolánkból három csapat vett részt.
Az „Aranycsapat”
3. helyezést
ért el.
A csapat tagjai:
Mihalkó Dávid
Kunkli Máté
Bukor József
Tar Gergő
Szabó Ágota
Felkészítő tanár: Mihalik Istvánné
Illusztrációs rajzpályázat Arany János műveihez 3-4-5. o. kategória:
Név |
Helyezés |
Szabó Ildikó |
1. |
Radácsi Lilla |
2. |
Szatmári Sebestyén |
2. |
Csörgő Debóra Erzsébet |
3. |
Tar Fruzsina |
3. |
Gratulálunk minden versenyzőnek!
Iskolai vers- és prózamondó verseny eredményei
1-2. osztály próza
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Varga Nóra |
1. b |
Elekné Vágner Krisztina |
1. |
Csepregi Tamás |
1. a |
Tóthné Szodrai Irén |
2. |
Németi Zoltán |
1. a |
Tóthné Szodrai Irén |
3. |
Nagy Lizett |
2. b |
Juhász Zsuzsanna |
1-2. osztály vers
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Fige Sebestyén |
2. a |
Bokorné Leiter Judit |
1. |
Mozsár Dorka |
1.b |
Elekné Vágner Krisztina |
2. |
Bubelényi Nóra |
1. b |
Elekné Vágner Krisztina |
2. |
Sári Mátyás |
1. b |
Elekné Vágner Krisztina |
3. |
Pabar Patrícia |
2. b |
Juhász Zsuzsanna |
3-4. osztály próza
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Tóth Péter |
3. b |
Csigéné Dezső Irén |
2. |
Szima Gábor |
4. a |
Tóth Éva |
3. |
Tar Laura |
3. b |
Csigéné Dezső Irén |
3. |
Török Csaba |
3. b |
Csigéné Dezső Irén |
3-4. osztály vers
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Kerekes Márton |
3. b |
Csigéné Dezső Irén |
1. |
Deák Dorka |
3. a |
Lugosiné Gonda Mária |
2. |
Nagy Imre |
3. b |
Csigéné Dezső Irén |
3. |
Király Judit |
3. b |
Csigéné Dezső Irén |
5-8. osztály vers és próza
Helyezés |
Név |
Osztály |
Felkészítő |
1. |
Mihalik Fanni |
6. a |
Lőrinczné Cseh Anna |
1. |
Lajter Bence |
5. a |
Lőrinczné Cseh Anna |
2. |
Fenyves Fanni |
6. b |
Szabadiné Eredics Éva |
2. |
Nagy Roland János |
6. a |
Lőrinczné Cseh Anna |
3. |
Szendrei Erzsébet |
5. b |
Szabadiné Eredics Éva |
Gratulálunk!
A Hajdúvidéki Református Egyházmegye zsoltáréneklő-, rajz- és bibliaismereti versenyén elért eredményeink:
Bibliaismeret
Korcsoport |
Csapattagok |
Helyezés |
Felkészítő |
1-2. osztály |
Nagy Lizett Nagy Zsombor Tréki Máté |
2. |
Baloghné Hajdú Krisztina |
3-4. osztály |
Mihalik Zsófia Nagy Kristóf Vrancsik Emma |
1. |
Batári Judit |
Zsoltár- és dicséreténeklés
Név |
Osztály |
Helyezés |
Felkészítő |
Répási Petra |
6. a |
2. |
Ruzsa Katalin |
Szűcs Ágota |
8. o. |
1. |
Ruzsa Katalin |
Gratulálunk!
A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján elért eredményeink:
Évfolyam |
Név |
Helyezés |
2. |
Pabar Patrícia |
35. |
2. |
Fige Sebestyén |
89. |
3. |
Fige Zalán |
56. |
3. |
Deák Dorka |
81. |
4. |
Tréki Tamás |
27. |
4. |
Vrancsik Emma |
28. |
4. |
Nagy Kristóf |
34. |
4. |
Szima Gábor |
36. |
4. |
Nagy Nándor |
97. |
5. |
Posta Dorina |
38. |
5. |
Fülöp Zsombor |
64. |
6. |
Kun Dániel |
54. |
6. |
Nagy Roland János |
74. |
7. |
Radócz Janka Kata |
77. |
Gratulálunk!
Copyright © 2024 Balmazrefi Rights Reserved.